Hannoveri vendégeink voltak

2011. április 10.
Nyíregyházi Oktató Állatkórház – a név amelyre büszkék vagyunk Nyíregyházi Oktató Állatkórház – a név amelyre büszkék vagyunk

Nagy örömünkre szolgált, hogy 2011 márciusában a Hannoveri Állatorvos-tudományi Egyetem két végzős hallgatóját láthattuk vendégül. Christina Veit és Christian Stolz igazi egyetemi hangulatot varázsolt a kórházba, és szívesen mutattunk nekik műtéti fogásokat. Egzotikus állatok iránt is érdeklődtek, így lehetőséget kaptak a Nyíregyházi Állatpark életébe való betekintésre, Dr. Papp Endre, az állatpark vezető állatorvosa irányításával.

{phocagallery view=category|categoryid=8|limitstart=0|limitcount=0|bordercolorhover=transparent|detail=5|displayname=0|displaydetail=0|pluginlink=0}

kórházvezető állatorvos, klinikus kisállatgyógyász szak-állatorvos, ortopédia