Új épületszárny a Nyíregyházi Állatkórházban

2024. január 31.

Örömmel tájékoztatjuk Ügyfeleinket, hogy a Nyíregyházi Állatkórház egy új 200 m2-es épülettel („B” épület) bővült, amely közvetlenül a meglévő („A” épület) mellett helyezkedik el.

Az új részen kapott helyet a csontsebészeti részleg, két új steril műtővel, modern nagy frekvenciás digitális röntgennel, egy új állatorvosi CT készülékkel, egy nagy váróval továbbá két konzultációs szobával. Az épületben recepció nem működik, így minden Ügyfélnek az „A” épületben kell bejelentkezni, a betegfelvétel ott történik és a recepciós mindenkit útbaigazít, hogy hol lesz ellátva a beteg. A fejlesztés során így minden szakterület nagyobb, kényelmesebb helyet kapott, a régebbi „A” épület túlterhelése így megszűnt, ahol zömében belgyógyászati és lágysebészeti munka folyik.

Ügyfeleinket tájékoztatjuk tovább, hogy két mobiltelefonszámon várjuk hívásaikat:

központi, recepció: +36302060969

sebészet: +36204154224

A korábbi vonalas telefonszám megszűnt, így kérjük ezeken a számokon keressenek minket!

Betegekkel kapcsolatos e-mail címünk Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

kórházvezető állatorvos, klinikus kisállatgyógyász szak-állatorvos, ortopédia