Ismeri azt az érzést, amikor valami igazán ciki?

2013. szeptember 13.

Kutyájának pont ilyen ciki férgesnek lenni!

A kedvenceinkben élő kifejlett bélférgek nem láthatók. Mivel egész évben, folyamatosan ürítik petéiket a környezetükbe, ezért fontos, hogy ön is felelősen gondolkodjon és legalább 3 havonta féreghajtsa kutyáját. Azok számára, akik rendszeresen járnak a természetbe vagy több kutyát tartanak együtt, havi rendszerességgel javasolt a féreghajtás. A féregellenes kezelés mellett szedjük össze a földre került kutyapiszkot és rendszeresen alkalmazzunk bolhaellenes kezelést is.

Akar róla beszélni?

A kutyák és macskák bélféreg lárvái az emberben is, leggyakrabban gyermekekben idéznek elő súlyos egészségkárosodást. A Drontal Plus a kutyákban leggyakrabban előforduló bélférgek (fonál- és galandférgek) ellen egyszeri beadással nyújt hatékony védelmet. Alkalmazható az egysejtű Giardia ellen is három egymást követő napon. A bélférgességgel kapcsolatos kérdéseivel forduljon hozzánk, bizalommal és tekintse meg a legfontosabb tudnivalókat honlapunkon.

Kérje kutyájának a Drontal Plus csont alakú féregtelenítő tablettát rendelőnkben!

Drontal Plus a Magyar állatorvosok ajánlásával! www.drontal.hu

kórházvezető állatorvos, klinikus kisállatgyógyász szak-állatorvos, ortopédia