Dr. Bozi Szilvia

Budapesten születtem, és Pomázon, Pest megyében nőttem fel.

Általános iskolai tanulmányaimat Szentendrén folytattam, a gimnáziumot Óbudán végeztem el. 2011-ben vettek fel az akkor még Szent István Egyetem Állatorvostudományi Karára. Innentől kezdve szabadidőmben bejárogattam a környékbeli rendelőkbe, hogy gyakorlati tapasztalatot szerezzek.

A belgyógyászathoz tartozó 1 hónapos gyakorlatomat a hannoveri egyetemen tölthettem. 2017 februárjában kaptam diplomát az akkor már Állatorvostudományi Egyetemen, március óta dolgozom a Nyíregyházi Állatkórházban.

8-10 éves korom óta van kutyánk, macskánk, akik fontos szerepet töltenek be az életemben, kutyaiskolába is jártunk. Az ő gyógyításuk, különösen a belgyógyászat, a sebészet és a dianosztika érdekel.

Szeretek még futni, táncolni és a természetet járni.

Megjelent: 3974 alkalommal
Értékelés:
(13 szavazat)
Tovább a kategóriában: « Dr. Turcsányi Botond