Dr. Piscoran Noémi

Dr. Piscoran Noémi klinikus állatorvos

Piscoran Noémi Szatmárnémetiben született, ott is járta ki iskoláit. Az egyetemet Temesváron végezte, a Bánsági Agráregyetem Állatorvosi Karán, 2014 augusztusában. Hallgatóként, 3 éven keresztül, a temesvári magyar állatorvostanhallgatók képviselõje volt.

A MÁVSZ (Magyar Állatorvosok Világszervezete) keretén belül számos szakmai táborban és konferencián vett részt, néha szervezõként, néha pedig résztvevõként. A budapesti Szent István Egyetem Állatorvosi karán járta ki az egyetem 5. évét, egy cserediák program keretén belül.

Érdeklõdési körébe a kutyák és a macskák tartoznak. A közeljövõben pedig, legfõképp, a sebészet és a fogászat tudományaiban szeretné jobban elmélyiteni tudását.

Megjelent: 7175 alkalommal
Értékelés:
(54 szavazat)
Tovább a kategóriában: « Dr. Farkas Viola Dr. Turcsányi Botond »