Dr. Rácz Péter

Dr. Rácz Péter klinikus állatorvos

Bajai születésű vagyok, itt is érettségiztem. Diplomámat 2011-ben vettem át a SZIE-ÁOTK-án vadász- és vadgazda mérnöki oklevéllel együtt.

Fél évet dolgoztam a Dunaföldvári Állatkórházban, ahol volt szerencsém belekóstolni a ló praxis rejtelmeibe is. 2011 végén csatlakoztam az állatkórház csapatához. Fiatalos, fáradhatatlan lendületemet teljes mértékben ki tudom aknázni itt.

Célom, tovább gyarapítani azt a szakmai tudást, amely manapság elengedhetetlen a kisállatpraxisban. A kardiológia, ortopédia terén bővebb tudásra szeretnék szert tenni a jövőben. Nem tagadhatom, hogy a gazdasági haszonállatok jelentős hatással bírnak személyemre, amely részben teljesül is.

Megjelent: 7825 alkalommal
Értékelés:
(73 szavazat)
Tovább a kategóriában: « Dr. Tári Eszter Dr. Farkas Viola »