Dr. Hauberger Péter

Dr. Hauberger Péter klinikus állatorvos

1981-ben láttam meg a napvilágot. Gyermekkoromat Nagykállóban töltöttem. Már kisgyermek koromban határozottan állatorvos szerettem volna lenni. Ehhez szüleim állatszeretete és gyermekorom tapasztalatai vezettek. Házunkban és udvarunkon is nagyon sok fajta állatot tartottunk.

Gimnáziumi éveimet Nyíregyházán töltöttem, majd sikeres felvételi után Budapesten, az állatorvosi egyetemen folytattam tanulmányaimat. Egyetemi tanulmányaim alatt körvonalazódott bennem, hogy a társállatokkal szeretnék foglalkozni. Az egyetem elvégzése után 2005 januárjától az Állatkórház csapatának tagja vagyok. Itt volt lehetőségem ismereteim elmélyítésében diagnosztikai vizsgálatok, belgyógyászat és sebészet területén egyaránt.

Szabadidőmben szívesen kirándulok a természetben, túrázok és madarászok.

Megjelent: 11249 alkalommal
Értékelés:
(65 szavazat)
Tovább a kategóriában: « Dr. Bakos Marianna Dr. Farkas Viola »